|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2073.60 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 230 В |
| Розміри | 350 х 250 х 323.6 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Вага | 24 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 24 |
| Пікова потужність | 39 |
| Тип заряджання | QC |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 8 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2)
Немає в наявності
Код товару: 615197
50 932 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальне рішення для харчування для будь-яких потреб Компактний, надійний та потужний Elite 200 V2 продумано розроблений, щоб задовольнити ваші потреби в електроживленні у різних сценаріях. Чи подорожуєте по природі, живете окремо від мережі, або готуєтеся до несподіваних відключень електроенергії будинку, Elite 200 V2 впорається з усім. Кемпінг Тримайте все своє спорядження зарядженим, щоб веселощі на свіжому повітрі ніколи не припинялися. Поза мережею Забезпечте харчуванням свою кабіну, майстерню та багато іншого – тихо та ефективно. Резервне копіювання будинку Забезпечте собі безперебійний комфорт будь-якої миті Режим підйому потужності Elite 200 V2 легко підтримує чисті резистивні навантаження до 3900 Вт. Ідеально підходить для живлення таких приладів щодня, як чайники, електричні ковдри та фени, забезпечуючи комфорт та зручність у вашому повсякденному житті. Компактний розмір, потужна потужність Компактний дизайн робить його неймовірно легким для транспортування та зберігання навіть у тісних місцях, таких як кемпери, автомобілі чи невеликі куточки вашого будинку. Незважаючи на невеликі розміри, він має високу потужність, яка є ідеальним рішенням для максимальної портативності без шкоди для продуктивності. Заряджайте на повній швидкості, потужність вдвічі більша Де б ви не були, насолоджуйтесь блискавичною зарядкою, яка забезпечить безперебійну роботу ваших пристроїв. Технологія TurboBoost дозволяє досягти 80% заряду всього за 1 годину. Під час прогулянок природою ви можете скористатися сонячною енергією і повністю зарядити пристрій приблизно за 2,4 години. Навіть під час руху ви можете ефективно заряджати його за допомогою нашої останньої інновації – BLUETTI Charger 1, яка в 6 разів швидше за звичайні автомобільні зарядні пристрої. Заряджання від мережі (макс. 2300 В) Технологія TurboBoost дозволяє вам вирушати в дорогу швидше, ніж будь-коли. Сонячна зарядка (макс. 1000) Безпечна зарядка за допомогою панелей 12-60 В з автоматичним відстеженням сонячної енергії та MPPT. Заряджання автомобіля (зарядний пристрій 560 Вт) Підключіться до зарядного пристрою Charger 1 і насолоджуйтесь повною зарядкою за 4,2 години. Вирушайте в дорогу, не турбуючись про те, що заряд розрядиться, навіть якщо ви вирушаєте без попередження. ( ! У комплект не входить.) Подвійна зарядка (макс. 2400) Досягніть вражаючого заряду на 80% протягом години, забезпечуючи вам енергію та готовність до наступної пригоди. Безпека понад усе, потужність із впевненістю Розроблений з урахуванням безпеки Elite 200 V2 оснащений автомобільними LiFePO4 акумуляторними елементами, високоякісними ABS-матеріалами та інтелектуальною системою захисту, що забезпечує спокій після кожного заряду. Підвищена надійність та безпека Завдяки чотирьом захисним шарам він надійно працює при високих температурах, захищаючи від перевантаження струмом, перенапругою та згорянням, забезпечуючи більш тривалий термін служби та безпеку. Тиха робота – 16 дБ При низьких навантаженнях інтелектуальний алгоритм автоматично регулює швидкість обертання вентиляторів, щоб підтримувати ідеальний баланс між шумом та охолодженням. Розумна енергія, розумне життя Підніміть свою потужну гру на новий рівень завдяки численним інноваційним функціям, включаючи AI-BMS, зручне керування за допомогою програми, ефективну систему охолодження та багато іншого.
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/67063190848470.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/29026426975749.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/14261599223661.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/41019880955586.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/72977017907908.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/81169752954652.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/75303109280710.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/298x390l80mc0/81283990139217.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197] Зарядна станція Bluetti, 2600W, 2073Wh (Elite 200 V2) [615197]](/content/images/11/390x390l80mc0/18191349858608.jpg)