|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 288.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 220 В |
| Розміри | 250 х 178 х 167.5 мм |
| Сонячна зарядка | 200 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Вага | 4. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 98 |
| Пікова потужність | 15 |
| Тип заряджання | QC |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 140 Вт; 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 8 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2)
Немає в наявності
Код товару: 615549
13 231 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Один потужний пристрій, що задовольняє всі потреби Резервне копіювання будинку – постійна потужність, безперебійний комфорт. Миттєвий ДБЖ, перемикання миттєво Завдяки блискавичному швидкому відгуку 10 мс, ДБЖ включається ще до того, як ви це помітите. Він підтримує байпасне живлення потужністю до 980 Вт, що дозволяє одночасно запускати ваші пристрої та заряджати гаджети. Незалежно від того, чи працюєте ви з критично важливими даними, чи занурені в ігровий сеанс, насолоджуйтесь плавним та безперебійним харчуванням, яке захищає кожну секунду. Навантаження до 1500 Вт Elite 30 V2 потужніша за свою вагу, витримуючи до 1500 Вт чистого резистивного навантаження. Заваріть ранкову каву, зігрійтеся електричною ковдрою або використовуйте фен - цей крихітний титан забезпечує комфорт без компромісів. Подвійний час роботи. Вдвічі менше відходів. Завдяки технології UltraCell наступного покоління та інтелектуальному управлінню температурою Elite 30 V2 зменшує споживання енергії системою на 50%, а в режимі очікування споживання становить лише 4,5 Вт. 600 Вт "Щоденна" потужність з 8 вихідними портами Elite 30 V2 має 8 вихідних портів та надійне безперервне живлення потужністю 600 Вт – ідеально підходить для одночасної роботи кількох невеликих пристроїв. Elite 30 V2 також оснащений портом USB-C з протоколом PD 3.1, що забезпечує вихідну потужність до 140 Вт – достатньо для швидкого заряджання високопродуктивних ноутбуків, таких як MacBook Pro. Легка вага, безмежні пригоди Мрієте про свободу поза мережею, не жертвуючи комфортом? Знайомтесь з BLUETTI Elite 30 V2. Вага лише 4,3 кг, вона надлегка, портативна і готова до пригод. Ідеально підходить для кемпінгу, подорожей на автомобілі, пляжного відпочинку або надійного резервного харчування вдома - забезпечте свій розумний та екологічний спосіб життя будь-де. Ваша подорож поза межами мережі починається тут. Одноразова інвестиція, супутник на все життя Elite 30 V2 розроблений з використанням автомобільних LiFePO4 акумуляторних елементів, міцного корпусу з ABS-пластику та інтелектуальної системи управління будівлею (BMS) для підвищеної безпеки та стабільності. З більш ніж 3000 циклів заряджання, він забезпечує до 10 років надійної роботи. Тиха робота Наша інтелектуальна система охолодження регулює швидкість обертання вентиляторів для оптимальної ефективності, забезпечуючи швидке відведення тепла та дуже тиху роботу з рівнем шуму <30 дБ. Розумна енергія, розумне життя За допомогою BLUETTI ви повністю контролюєте свій Elite 30 V2. Встановлюйте швидкість заряджання та обмеження потужності, а також плануйте операції відповідно до розпорядку дня. Крім того, моніторинг у режимі реального часу через Wi-Fi або Bluetooth дає вам уявлення про продуктивність у будь-який час та у будь-якому місці.
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/91954633895417.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/41457036641666.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/57568403364904.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/47557495625313.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/69935626207413.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/93312386710457.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/16112448858631.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/298x390l80mc0/32195352755726.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549] Зарядна станція Bluetti, 600W, 288Wh (Elite 30 V2) [615549]](/content/images/29/390x390l80mc0/65079235505861.jpg)