|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| AC Outputs, шт. | 1 |
|---|---|
| USB тип A, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 448 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 120В. 120 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вага без упаковки | 6.70 |
| Вага в упаковці | 8.50 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Заряджання змінним струмом | 580.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Об'єм брутто | 0.035 |
| Особливості | чиста синусоїда |
| Потужність, Вт | 700.00 |
| Призначення | для смартфонів |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 220 В |
| Розміри | 280 х 200 х 220 мм |
| Сонячна зарядка | 200 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Ємність акумулятора | 44 |
| Вага | 6. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 58 |
| Пікова потужність | 12 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1.1 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 1 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 65 Вт |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик, метал |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 5 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B)
Немає в наявності
Код товару: 617815
23 979 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ефективна, Портативна та Потужна Електростанція BLUETTI AC50B. Вона має ємність 448 Вт та вихідну потужність 700 Вт, що забезпечує достатньо енергії для живлення основних приладів. Завдяки передовій системі штучного інтелекту (AI-BMS) електростанція оптимізує споживання енергії, максимізуючи тривалість роботи та ефективність. Гнучкі можливості заряджання від сонячних панелей або акумуляторів дозволяють насолоджуватися безперервним живленням без перебоїв. Легка та портативна AC50B стане вашим надійним джерелом енергії під час пригод на природі або в екстрених ситуаціях. Компактний дизайн, висока продуктивність AC50B має провідну в своїй області номінальну потужність 700 Вт, що на 200 Вт більше за аналогічні пристрої, дозволяючи живити більше приладів. Активуйте режим Power Lifting*, який може живити до 1000 Вт, такі як чайники, рисоварки і т.д. * Ідеально підходить для чисто резистивних навантажень до 1000 Вт. Швидка та безпечна зарядка Завдяки технології Turbo Charging AC50B може зарядитися до 80% лише за 45 хвилин і повністю зарядитися за 70 хвилин. Поки ви насолоджуєтеся їжею або збираєте спорядження, пристрій буде готовий до використання в найкоротші терміни. Крім того, інтегрована система AI-BMS постійно контролює процес заряджання та розряджання, оптимізуючи зарядку та продовжуючи термін служби акумулятора. Менше втрат, більше енергії Завдяки вдосконаленим апаратним схемам та інтелектуальному контролю BMS, AC50B істотно зменшує втрати енергії при холостому ході, забезпечуючи більш тривалий час роботи для того ж навантаження та менше споживання енергії в режимі очікування порівняно з подібними продуктами на ринку.
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/97050851542280.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/49128953535463.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/81185004989732.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/75816972817651.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/55236704242985.jpg)
![Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815] Зарядна станція Bluetti, 448Wh, 700W, LiFePO4 (PB931484) (AC50B) [617815]](/content/images/5/390x390l80mc0/33017229434005.jpg)