|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 1152 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 12В/10A. 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 230 В |
| Розміри | 340 х 247 х 317 мм |
| Сонячна зарядка | 500 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Вага | 16 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 14 |
| Пікова потужність | 27 |
| Тип заряджання | QC |
| Час зарядки від розетки | 1.3 - 1.8 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 4 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 8 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti AC180 1152Wh 320000mAh 1800W (PB931491)
Немає в наявності
Код товару: 618069
48 163 грн
49 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Bluetti AC180 - відмінна потужність для задоволення ваших потреб Розроблений для використання як всередині, так і зовні приміщень AC180 вражає своєю високою вихідною потужністю. Завдяки ємності 1152 Вт*год та потужності 1800 Вт цей пристрій готовий до виконання будь-якої роботи. Надшвидка зарядка та портативний дизайн роблять його придатним для широкого спектру використання. Крім того, додаток Bluetti забезпечує дистанційне керування та моніторинг у режимі реального часу. Заряд для всього Щоб задовольнити більшість потреб енергії, Bluetti оснастила AC180 постійною потужністю 1800 Вт. Він також має режим підйому потужності, що дозволяє легко живити пристрої з вихідною потужністю 2700 Вт, і різноманітні вихідні роз'єми, включаючи вихід змінного струму, USB-A, USB-C, вихід 12 В постійного струму та бездротову зарядну панель. Не хвилюйтеся про свої гаджети та різноманітні пристрої – легко перезаряджайте їх прямо в дорозі або під час активного відпочинку. Компактний та портативний Компактні розміри AC180 і вага приблизно 16 кг дозволяють легко взяти його з собою у подорож. Заряджається протягом години, забезпечує впевненість на цілий день Високоефективна система дозволяє акумулятору швидко заряджатися. AC180 може продовжити термін служби акумулятора на одному заряді, забезпечуючи вас енергією, необхідною вдома або у дорозі. При максимальній потужності споживання 1440 Вт технологія турбозарядки дозволяє зарядити акумулятор з 0% до 80% всього за 45 хвилин. Ви можете бути впевнені, що джерело живлення завжди доступне. Екологічно чисте життя Необмежена сонячна енергія приносить задоволення: AC180 – це ідеальний спосіб заощадити енергію та гроші. З максимальною сонячною потужністю 500 Вт AC180 можна повністю зарядити всього за три години в сонячний день, що робить його високоефективним джерелом відновлюваної енергії. Безпека, надійність та довговічність Безпека завжди на першому місці: AC180 живиться від найбезпечнішого літій-фосфатного акумулятора, який має тривалий термін служби та забезпечує понад 3500 енергетичних циклів перезаряджання.