|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 2764.8 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 24В/10A. 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість циклів заряджання | 4000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 6 х 220 В |
| Розміри | 385 х 520 х 320 мм |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 21 |
| Дисплей | з |
| Пікова потужність | 60 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 4.5 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 14 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti AC300 + акумуляторний модуль B500K, 3000W, 5120Wh, LiFePO4 (3000W AC300+B500K)
Немає в наявності
Код товару: 618257
99 291 грн
99 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
BLUETTI AC300 + battery module B500K - це модульна система живлення, де інверторний блок AC300 працює тільки разом із зовнішньою батареєю. У зв’язці BLUETTI AC300 + battery module B500K ви отримуєте чисту синусоїду і стабільне живлення для побутової техніки та електроінструменту: номінальна потужність AC-виходу 3000 Вт, короткочасні пускові навантаження до 6000 Вт. Заряджати систему можна від мережі та від сонячних панелей: максимальний комбінований вхід досягає 5400 Вт у разі одночасного під’єднання AC і PV (до 3000 Вт за AC і до 2400 Вт за сонячними панелями), що зручно для швидкого поповнення енергії. AC300 підтримує режим ДБЖ із часом перемикання менше ніж 20 мс, а моніторинг і управління доступні через застосунок через Wi-Fi/Bluetooth. Верхня панель має два бездротові майданчики по 15 Вт для смартфонів, а набір портів охоплює AC-розетки і DC-виходи (зокрема посилений DC для живлення обладнання). Батарейний модуль B500K виконаний на LiFePO4 і має ємність 5120 Вт-год; корпус розрахований на експлуатацію в приміщенні (IP20), маса близько 45 кг, габарити 520х327х308,5 мм. За специфікацією B500K підтримує струм заряду до 60 А і розряду до 70 А, а два порти розширення розраховані до 58,4 В DC і до 90 А. BLUETTI AC300 + battery module B500K підходить для резервного живлення будинку, майстерні або автономних систем із сонячною генерацією, коли важливі масштабованість і високий вхідний/вихідний ресурс.