|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2764.8 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 2. 2 х 12В/10A. 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 3840 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 525 х 327 х 320 мм |
| Сонячна зарядка | 4000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 38 |
| Дисплей | з |
| Пікова потужність | 76 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 4.5 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 14 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti Apex 300, 3840W, 2764.8Wh, LiFePO4 (APEX300)
Немає в наявності
Код товару: 615968
70 951 грн
70 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Супермасштабований: ємність від 2,764 Втч до 58 кВтг, вихідна потужність від 3,840 Вт до 11,52 кВт. Сумісна з батареями B300K, B300S, B300. Акумулятор LiFePO4 другого покоління автомобільного класу розрахований на 17 років служби. Окупається лише за 2 роки. Повідомлення про екстремальні погодні умови в режимі реального часу через BLUETTI програми. Налаштування Plug-and-play з миттєвим перемиканням ДБЖ за 20 мс. Надзвичайно низьке споживання у 2-3 рази ефективніше, ніж у конкурентів. Підтримка заряджання генератора потужністю до 11,52 кВт від мережі 230В. Сонячна зарядка потужністю до 19,2 кВт за допомогою Solar X 4k. Резервне харчування для дому на замовлення Від простого підключення до мережі до повноцінного резервного живлення для будинку створіть систему, яка відповідає розміру та потребам вашого будинку в енергії. Харчування для автофургонів та фургонів Від зарядки гаджетів до роботи з невеликою побутовою технікою – насолоджуйтесь домашнім комфортом завдяки системам plug-and-play, створеним для життя в дорозі. Справжня автономна свобода Зберігайте сонячну енергію, користуйтеся необхідним та залишайтеся на зв’язку — і все це завдяки конфігурації, яку легко розширити та налаштувати відповідно до вашого способу життя поза мережею. Основний захист Забезпечте роботу основних функцій навіть у разі відключення електроенергії — холодильника, освітлення, Wi-Fi тощо. Швидке налаштування plug-and-play для миттєвого спокою. Резервне копіювання всього будинку Забезпечте роботу приладів із високим навантаженням під час тривалих перебоїв завдяки надійному джерелу живлення потужністю 7680 Вт. Без проводів, просто підключіть та насолоджуйтесь безперебійним автоматичним резервним копіюванням. Ваша резервна енергія – ваша економія Перетворіть сонячне світло на суттєву економію. Завдяки сонячній потужності до 4000 Вт, Apex 300 допомагає вам швидко скоротити рахунки за електроенергію – достатньо, щоб окупитися лише за 2 роки. Після цього вся економія буде вашою. Декілька способів швидкого поповнення ємності Сонячна зарядка. Подвійна зарядка від мережі змінного струму+сонячна. Заряджання від генератора Заряджання мережі TurboBoost. Зарядка у дорозі Зарядний пристрій електромобілів. Зарядний пристрій автофургонів. Надшвидка сонячна зарядка Завдяки SolarX 4K від BLUETTI – першому у світі регулятору напруги для фотоелектричних систем потужністю 4000 Вт – ви можете використати сонячну енергію потужністю від 4 кВт до 19,2 кВт. Легко інтегруйте його з існуючими сонячними системами за допомогою підключення змінного струму, що робить його ідеальним для ентузіастів самостійного проектування, яким потрібна потужна гнучка зарядка. Працює з генератором – разом сильніше Коли настають урагани або снігові бурі, підключіть генератор до Apex 300, щоб продовжити час роботи та забезпечити цілодобову роботу основних пристроїв, таких як холодильник та медичне обладнання. Насолоджуйтесь більш тихим, ефективним та екологічним резервним харчуванням для комфорту та спокою. Акумулятор EnerBalance AI військового класу 6000 циклів із збереженням ємності 80%. Трансформатор із магнітним сердечником + технологія 5-ступінчастої ефективності (втрати на холостому ходу 20 Вт). Плавний перехід 20 мс (підтримує роботу CPAP). Сертифіковано військовими за стандартом MIL-STD-810G.