|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 128 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | немає. 100 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/5А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 230 В |
| Розміри | 200 х 146 х 110 мм |
| Сонячна зарядка | 100 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 1. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 15 |
| Пікова потужність | 40 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1.2 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 х 15 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 6 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti Elite 10 200W 128Wh (Bluetti Elite 10_бн)
Немає в наявності
Код товару: 617934
8 159 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядна станція Bluetti Elite 10 кардинально відрізняється від масивних «цеглин», до яких звикли користувачі портативних станцій. Це надкомпактна портативна зарядна станція нового покоління, яка за габаритами нагадує великий павербанк, але має функціонал повноцінної електростанції з розеткою 230 В. Корпус виконаний з вогнестійкого полікарбонату, а матове покриття стійке до подряпин. Функція ДБЖ. Можна використовувати як безперебійник для роутера — під час вимкнення світла інтернет не зникне, оскільки перемикання відбувається миттєво. Вбудований LED-ліхтар має три режими (тепле світло, холодне світло та SOS) і може працювати до п’ятидесяти годин від одного заряду. Рівень шуму під час роботи не перевищує 45 дБ, що комфортно для використання вночі. Bluetti Elite 10 підтримує керування через Bluetooth для моніторингу залишку заряду та керування портами.