|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 1024.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 4000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 230 В |
| Розміри | 320 x 215 x 250 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 11 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 23 |
| Пікова потужність | 27 |
| Тип заряджання | QC |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 1. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 1200 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 8 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2, 1800W, 1024Wh_OEM (Elite 100 V2_OEM)
Немає в наявності
Код товару: 615236
700 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий, але з великою силою Вага Elite 100 V2 складає всього 11,5 кг, а об’єм – 17 літрів, що робить його надзвичайно компактним та зручним у перенесенні завдяки прихованій ручці. Незалежно від того, ви в поході, в дорозі або готуєтеся до відключення електроенергії вдома, це потужність, на яку ви завжди можете покластися. Заряджайте по-своєму – до 80% лише за 45 хвилин Зарядка у дорозі Під час руху зарядіть пристрій BLUETTI Charger 1. Більше ніяких турбот про акумулятор – лише постійна потужність у дорозі. Швидка сонячна зарядка Завдяки вбудованому MPPT-контролеру, Elite 100 V2 швидко заряджається від сонячної батареї - ідеально підходить для пригод на природі та життя поза мережею. Турбозарядка змінного струму Завдяки технології TurboBoost та вхідної потужності змінного струму 1200 Вт, він заряджається на 80% всього за 45 хвилин швидко, як кава з другом. Подвійна зарядка Досягніть 80% заряду всього за 45 хвилин, поєднуючи змінний та постійний струм. Ідеально підходить для екстрених поїздок або підготовки до надзвичайних ситуацій. Харчування всього, де б ви не були Завдяки 9 інтелектуальним вихідним портам Elite 100 V2 заряджає всі ваші пристрої одночасно без перевантажень, без компромісів. Забезпечуючи безперервну потужність 1800 Вт та пікову потужність до 3600 Вт завдяки технології HyperVolt™, він справляється з усім: від щоденних потреб до побутової техніки з високим навантаженням. Готовий до використання на свіжому повітрі Кемпінг, приготування та розваги в будь-якому місці завдяки стабільному автономному електроживленню. Резервне копіювання будинку Будьте готові до збою електромережі. Залишайте освітлення, Wi-Fi та прилади, які включені у звичайному режимі. У русі Будьте готові до збою електромережі. Залишайте освітлення, Wi-Fi та прилади, які включені у звичайному режимі. Створено для тривалого використання, розроблено для безпеки Працюючи на міцних LiFePO4 елементах, Elite 100 V2 забезпечує до 4000 циклів заряджання, що забезпечує понад десять років надійного використання навіть у складних умовах на відкритому повітрі. Надзвичайно тихий, лише 30 дБ Elite 100 V2 працює з рівнем шуму всього 30 дБ при потужності 600 Вт – тихіше, ніж у бібліотеці або під час легкого вітерця. Ні гулу, ні дзижчання - лише безперебійна потужність, що дозволяє вам міцно спати, глибоко зосереджуватися або повністю розслаблятися. Миттєве резервне копіювання, жодних перебоїв Завдяки переключенню з ДБЖ за 10 мс, Elite 100 V2 забезпечує безперебійну роботу ваших основних пристроїв – CPAP-машин, серверів, платіжних систем – під час перебоїв у подачі електроенергії. Торкніться зарядки, проведіть пальцем для керування Інтелектуальна програма BLUETTI дозволяє отримувати оповіщення в режимі реального часу, контролювати стан акумулятора і налаштовувати режими заряджання, такі як стандартний, безшумний, турбо, а також настроювання струму - все це у вас під рукою.