|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 716.00 |
| Ємність, мА·год | 32000.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/10А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 2500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 220-240 В |
| Розміри | 320 х 216 х 221 мм |
| Сонячна зарядка | 200 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 9. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 20 |
| Пікова потужність | 14 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від автомобільної зарядки | 5 |
| Час зарядки від розетки | 4. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 4- |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 200 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 9 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692)
Немає в наявності
Код товару: 611292
14 085 грн
14 181 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимум можливостей Bluetti EB70 – потужна та функціональна зарядна станція, призначена для автономного живлення електроприладів у будинку та за його межами. Про тривалу роботу пристрою подбає штатний акумулятор ємністю 716 Вт, а великий набір інтерфейсів на фронтальній панелі робить його універсальним джерелом живлення для різної техніки. І нехай ніякі зовнішні обставини не впливають на ефективність вашої роботи та комфорту. Особливості: Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) елемент живлення ємністю 716 Вт/год Батарея зберігає 80% ємності після 2500 циклів заряд/розряд 2 розетки 230 В, 2 порти USB Type-A 5 В/3 А, 2 порти USB Type-C Power Delivery 3.0 (100 Вт), прикурювач 12 В/10 А та 2 порти 5 мм 12 В/10 А Майданчик для бездротової зарядки смартфонів потужністю 15 Вт Інформативний дисплей для моніторингу рівня заряду та інших параметрів Заряджається від адаптера, гнізда прикурювача або сонячної панелі Досить надовго Вільно використовуйте цифрові гаджети, освітлювальні прилади та всіляку побутову техніку, навіть якщо ви знаходитесь далеко від розеток. Висококласна літій-залізо-фосфатна батарея забезпечує значну ємність 716 Вт?ч. Цього цілком достатньо для 50 зарядок середнього смартфона, 10 зарядок лептопа і 18 годин роботи кімнатного вентилятора. Сучасні інтерфейси Щоб власники зарядної станції могли підключати різні типи пристроїв, є широкий набір виходів. У конструкції передбачені дві 220-вольтові розетки сумарною потужністю 1000 Вт, 2 порти USB Type-A 5 В/3 А, 2 порти USB Type-C Power Delivery 3.0 (100 Вт), конектор прикурювача 12 В/10 А, 2 порти 5 мм 12 В/10 А та майданчик для бездротової зарядки смартфонів потужністю 15 Вт. Варіанти підзарядки: Мережеве ЗУ – 3-4 години при підключенні до побутової електромережі або генератора Адаптер до автомобільного прикурювача – 7-8 годин Сонячна батарея Bluetti SP200 (продається окремо) – 5-6 годин на ясну погоду Сонячна батарея Bluetti SP120 (продається окремо) – 7-8 годин у ясну погоду Компактне рішення Зарядна станція відрізняється невеликими габаритами та важить 9,7 кілограма, а для її транспортування передбачена відкидна ручка. Завдяки цьому пристрій легко переносити квартирою і можна брати з собою на пікнік або рибалку. Також слід відзначити вбудований світлодіодний ліхтар із двома налаштуваннями яскравості та аварійним режимом SOS.
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/390x390l80mc0/98033660378601.jpg)
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/390x390l80mc0/80856291358584.jpg)
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/579x390l80mc0/75014068983677.jpg)
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/720x273l80mc0/15912800197372.jpg)
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/720x225l80mc0/34848275013299.jpg)
![Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292] Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 1000W 716Wh (PB930692) [611292]](/content/images/8/390x390l80mc0/62505373055915.jpg)