|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 153.60 |
| Ємність, мА·год | 48000.00 |
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | немає |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 160В/8А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 2500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Ні |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 288 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | немає |
| Розміри | 205 х 205 х 77 мм |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 2. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 10 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 2 |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 1 х 10.5 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 4 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti X20, 288W, 153.6Wh (P-X20-EU-WH-BL-010)
Немає в наявності
Код товару: 615173
6 143 грн
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
X20 - потужний помічник вашого ноутбука в дорозі Спеціально розроблений для ноутбуків, X20 забезпечує до 160 Вт безперервної потужності для безперебійної зарядки. З 12-дюймовим адаптером у комплекті він сумісний з 90% ноутбуків на ринку, забезпечуючи вам безперебійне живлення, де б ви не знаходилися. Блискавична зарядка Насолоджуйтеся розумним і зарядженим способом життя, оскільки ваші пристрої залишаються повністю зарядженими для використання в будь-який час, чи то під час пригод на природі, чи то в надзвичайних ситуаціях. Універсальні виходи для всіх ваших потреб Завдяки кільком портам X20 дає змогу вам заряджати ваш ноутбук, смартфон і багато іншого - все одночасно! Залишайтеся продуктивними та зафіксуйте незабутні моменти з упевненістю, що ваші пристрої завжди під рукою. Легко заряджайте свої повсякденні пристрої Від роботи до розваг, X20 з легкістю забезпечує ваші повсякденні пристрої енергією. Будь то робота без мережі, фотозйомка на відкритому повітрі або ігри на ходу, вам більше ніколи не доведеться турбуватися про те, що закінчиться зарядка або потрібно знайти потрібний порт. Більш розумна потужність, більш тривале використання Завдяки фірмовому алгоритму BMS (система керування акумулятором) X20 забезпечує вищу енергоефективність, ніж будь-коли. Кожна зарядка забезпечує до 16 годин безперервної роботи ваших пристроїв, тож вам не доведеться постійно шукати розетку. Залишайтеся прохолодними і протримайтеся довше X20 сертифікований UL, FCC, LVD, EMC, PSE і RCM. Він оснащений передовими батареями LiFePO4, які забезпечують оптимальну безпеку та понад 2500 циклів заряджання. Ба більше, вбудований вентилятор охолодження захищає X20 від перегрівання навіть за великих навантажень або під час швидкого заряджання та розряджання. Портативна енергія у вашому рюкзаку Завдяки сучасному компактному дизайну X20 легко переносити та зберігати. Не потрібно тягати з собою додаткові зарядні пристрої або адаптери - просто покладіть його в рюкзак і вирушайте в дорогу, і ви матимете надійне живлення для вашого ноутбука та інших пристроїв упродовж усього шляху. Ефективна двонаправлена зарядка X20 не тільки швидко заряджає ваші пристрої, а й так само швидко перезаряджається сам. З адаптером на 100 Вт ви можете підвищити ефективність заряджання і зарядити X20 до 100% всього за 2 години, повернувши собі повну потужність у найкоротші терміни.