|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 1 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 614.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | немає |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В, 1 х 16В, 1 х 24В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Ні |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 3 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | немає |
| Розміри | 305 x 252 x 128 мм |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 7 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 10 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 6 |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 1 х 5В/2.5А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 5 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti X60, 200W, 614Wh (P) (P-X60-EU-WH-BL-010)
Немає в наявності
Код товару: 615175
9 599 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативний зовнішній акумулятор BLUETTI X60 із вражаючою ємністю 614 Вт·ч забезпечує постійне живлення для вашого СІПАП-апарата, забезпечуючи комфортний сон під час кемпінгу на природі або при несподіваному відключенні електрики будинку. Крім того, він оснащений кількома зручними портами для одночасної зарядки всіх невеликих пристроїв. Завдяки універсальному роз’єму та семи кабелям живлення, що входять до комплекту, зовнішній акумулятор X60 сумісний з 90% представлених на ринку СІПАП-апаратів. Ергономічна ручка полегшує перенесення. X60 оснащений провідними в галузі акумуляторами LiFePO4 та системою управління акумулятором (BMS), що забезпечує більше 3000 циклів зарядки та захищає від будь-яких потенційних ризиків, забезпечуючи вам впевненість у якості живлення.