|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 4 |
| Ємність, Вт·год | 960.00 |
| Ємність, мА·год | 300000.00 |
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В/10A |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB Type-A, 4 х USB Type-C, 2 x DC, 1 х автомобільна розетка |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість розеток AC 230В | 2 |
| Кількість циклів заряджання | 2500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Потужність, кВт | 1.20 |
| Протоколи швидкого заряджання USB | PD |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Роз'єми для підзарядки | Зарядка від мережі, автомобіля, сонячної панелі |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 230 В |
| Розміри | 387 х 228 х 316 мм |
| Сонячна зарядка | немає |
| Способи заряджання | мережа, сонячна енергія |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Час зарядки станції | 5 - 8 год |
| Гарантія | 12 міс. |
| USB, шт. | 6 |
| Ємність акумулятора | 96 |
| Індикація | є |
| Вага | 12 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 70 |
| Пікова потужність | 24 |
| Тип заряджання | Po |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 700 Вт |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (5) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 3 х 20 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель у комплекті | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 11 шт |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Choetech 1200W (BS005-EU-BK)
Немає в наявності
Код товару: 612795
23 385 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Основні характеристики: - ємність акумулятора: 960 Вт-год; - 2 виходи AC потужністю до 1200 Вт; - 2 виходи DC 12В/3А; - 1 автомобільний роз’єм DC із прикурювачем 120 Вт; - вихідні USB-роз’єми: 2*USB 12 Вт + 3*Type-C PD 20 Вт + 1*Type-C PD 100 Вт; - 3 способи заряджання; - портативна конструкція; - обладнана LED-дисплеєм; - вбудований LED-ліхтар із 3 режимами; - вбудований смартчип із 9 рівнями захисту; - у комплекті AC-адаптер. Підзарядка де завгодно Зарядна станція допоможе вам зарядити ваші пристрої, де б ви не знаходилися. З її допомогою ви зможете багаторазово заряджати смартфони, планшети, домашнє освітлення, дрон та навіть ноутбук (до 15 циклів зарядки). Універсальність Зарядна станція має універсальний комплект роз’ємів, до яких можна підключати класичні виделки електроприладів, так і зарядні кабелі. Для підзарядки акумулятора передбачені 3 способи: зарядний пристрій, автомобільний зарядний пристрій і через підключення сонячної панелі (не входить в комплект). Зручна конструкція Зарядна станція виготовлена з легких, але міцних матеріалів, що гарантують стійкість до пошкоджень при невеликій вазі, а також ручкою для транспортування. LED-ліхтарик Світлодіодна лампа зарядної станції оперує в 3 режимах: рівне яскраве світло, SOS і миготіння для аварійних ситуацій, щоб ви ніколи не залишалися в темряві і могли подати сигнал про допомогу у разі потреби.