|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2000.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А, 1 х 12В/25А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 2500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 3 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 3 х 220 В |
| Розміри | 398 х 279 х 323 мм |
| Сонячна зарядка | 500 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 22 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 11 |
| Пікова потужність | 40 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від автомобільної зарядки | 17 |
| Час зарядки від розетки | 2 |
| Час зарядки від сонячної панелі | 4. |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик, метал |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK)
Немає в наявності
Код товару: 614639
34 649 грн
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У двонаправленій зарядній електростанції Choetech потужністю 2000 Вт є все, що може знадобитися на вулиці або вдома у разі вимкнення електроенергії. Ця портативна зарядна станція стане в нагоді під час походів. Наша багатофункціональна електростанція з вбудованим світлодіодним ліхтарем оснащена 16 портами для заряджання ваших мобільних пристроїв, а також живлення мультиварки, MacBook, автомобільного холодильника, дрона та іншого обладнання. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі суворо заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров’ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на несправність пристрою, що спричинена неналежним використанням Ефективний сонячний генератор Цю електростанцію можна заряджати трьома способами: акумулятор можна зарядити повністю за допомогою панелі сонячних батарей (не входить в комплект); з входом змінного струму та з автомобільним зарядним пристроєм. Ви можете використовувати цю електростанцію як аварійне/резервне джерело живлення для ваших електронних пристроїв та приладів Три способи підзарядки: Заряджання за допомогою сонячної панелі. Наші продукти можуть бути підключені до сонячних батарей та заряджатися від них. Сонячні панелі виробляють 400 Вт потужності і можуть бути повністю заряджені лише за п’ять годин. Заряджайте електростанцію за допомогою сонячної панелі з урахуванням погодних та кліматичних умов. Напруга сонячної панелі, що перевищує 50 В, пошкодить обладнання та може не покриватися гарантією Заряджання за допомогою автомобільного зарядного пристрою. Цей продукт можна заряджати від прикурювача в автомобілі за допомогою кабелю ACC. Підключіть зарядний кабель ACC до порту прикурювача у вашому автомобілі та інтерфейсу Anderson на бічній панелі продукту, увімкніть двигун автомобіля, і світлодіод цього продукту покаже вхідну потужність. Зарядку слід проводити при увімкненому двигуні автомобіля. Якщо двигун не запущено, акумулятор може розрядитися. Для автомобільної зарядки зазвичай потрібно 90-120 Вт, і для повної зарядки електростанції потрібен деякий час Заряджання з входом змінного струму. Два попередні варіанти підзарядки займуть досить багато часу, тому якщо вам потрібно швидко включити електростанцію, вам доведеться використовувати найближчу розетку змінного струму
![Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639] Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639]](/content/images/33/390x390l80mc0/86071699361168.jpg)
![Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639] Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639]](/content/images/33/390x390l80mc0/80022145139695.jpg)
![Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639] Зарядна станція Choetech (BS006-EU-BK) [614639]](/content/images/33/390x390l80mc0/95587138410121.jpg)