|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 187.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 160 Вт |
| Батарея | Li-Ion NMC |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Колір | Чорний, сріблястий, зелений |
| Кількість циклів заряджання | 2500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 230 В |
| Розміри | 200 x 130 x 130 мм |
| Сонячна зарядка | 120 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 2. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 12 |
| Пікова потужність | 20 |
| Тип заряджання | Fa |
| Час зарядки від розетки | 2 |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 120 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт; 1 х 18 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик, метал |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 7 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X)
Немає в наявності
Код товару: 610635
4 411 грн
4 595 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Goal Zero Yeti 200X – відсутність електрики більше не проблема! Якщо у вас несподівано відключили електрику, або вам необхідно працювати, де її просто немає, Yeti 200X - ідеальне рішення. Енергія у будь-якій ситуації Якщо ви плануєте відпочинок у кемпінгу, влаштовуєте вечірку на відкритому повітрі, проводите роботи в саду або майстерні або у вас вдома щойно відключили електрику — у цих та інших ситуаціях енергію забезпечить надійна і завжди готова до роботи мобільна електростанція. Goal Zero Yeti 200X можна використовувати у будь-який момент та у всіх можливих місцях. Широкий спектр можливостей Електростанція Goal Zero Yeti 200X надає великі можливості. Оснащений розеткою 230 В, 12 В і 4 USB-портами (2 x USB-A, 1 x USB-C і 1 x USB-PD), станція може забезпечити живлення всім необхідним пристроям. Побутова техніка, побутові прилади, газові плити, медичне обладнання та навіть електроінструменти. Всі вони створені за системою Plug&Play, так що все, що вам потрібно подбати - це вставити штекер у відповідний порт. Зарядіть енергію сонячних панелей Goal Zero Генератор Goal Zero Yeti 200X може заряджатися від можливої форми енергії. У комплект поставки входить зарядний пристрій, так само ви можете використовувати генератор або генератор змінного струму у вашому автомобілі. Однак найбільшою перевагою Yeti 200X є його адаптація для заряджання за допомогою сонячних панелей. Екологічно чисті, ефективні і насамперед дуже прості. Можна використовувати портативні панелі серій Goal Zero Boulder або Goal Zero Nomad. Розширити свої запаси енергії! Потреба електроенергії постійно зростає. Ви можете не боятися, що через деякий час ваш Goal Zero Yeti 200X стане дуже малопотужним для ваших цілей. Дуже простим способом, не маючи жодних знань у галузі електротехніки, ви можете розширити своє домашнє сховище енергії. Додаткові батареї Goal Zero Yeti доступні для покупки та забезпечать вас більшою електроенергією, все, що вам потрібно зробити, - підключити їх за допомогою кабелю, який ви знайдете в комплекті. Виходи: 1x AC: 120 Вт, 200 Вт пікова (230 В змінного струму 50 Гц, 12,5 А), модифікована синусоїда 2 x USB-A: 12 Вт макс. (5 В, до 2,4 А), регульований 1 x USB-C: 18 Вт макс. (5-12 В, до 3,0 А), регульований 1 x USB-C PD: 60 Вт макс. (5-20 В, до 3,0 А), регульований 1 x 6 мм: 120 Вт макс. (12 В, до 10 А), регульовані 1 x автоприкурювач: 160 Вт макс. (12 В, до 15 А), регульований 1 х порт високої потужності: макс. 180 Вт (12 В, до 15 А), регульований Входи: 1 x 8-міліметровий порт для заряджання (змінного струму або сонячної батареї): 150 Вт макс. (14-50 В, до 10 А)
![Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635] Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635]](/content/images/11/390x390l80mc0/90657245849371.jpg)
![Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635] Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635]](/content/images/11/501x390l80mc0/41360323127593.jpg)
![Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635] Зарядна станція Goal Zero (Yeti 200X) [610635]](/content/images/11/476x390l80mc0/38869709238795.jpg)