|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність, Вт·год | 5120 |
|---|---|
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | немає |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В |
| Захист | перевантажень. перегрівання |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Ні |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Особливості | додаток IOS/Android. З індикатором рівня заряду. чиста синусоїда |
| Призначення | для будинку. для великої побутової техніки. для квартири. для котлів. для ноутбуків і ПК |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -20°С до +55°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 230 В |
| Розміри | 480 x 153 x 624 мм |
| Способи заряджання | мережа. сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 120 міс. |
| Ємність акумулятора | 51 |
| Вага | 60 |
| Дисплей | бе |
| Максимальна потужність | 25 |
| Пікова потужність | 25 |
| Час зарядки від розетки | 1 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихідна потужність | 2500 Вт |
| Водонепроникний корпус | Так |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 1 шт |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Marstek Венус-Е 2500W, 5120Wh Black (Venus-E)
Немає в наявності
Код товару: 618958
59 003 грн
59 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядна станція Marstek Venus-E 2500W, 5120Wh Black Надійна LiFePO4 батарея ємністю 5120Wh з терміном служби до 15 років та високопродуктивний інвертор на 2500W гарантують енергетичну незалежність. А функціональний додаток та легкий монтаж забезпечать гнучкість налаштування та простоту експлуатації. Зарядна станція Venus-E від Marstek - готове Plug & Play рішення для живлення електроенергією будинку, квартири чи офісу. Особливості: LED-індикатори на передній панелі: Відображають статус помилок (WARN), статус мережі (GRID), режим резервного живлення (BACKUP), рівень заряду акумулятора (BATTERY), підключення датчику струму (CT), статус Wi-Fi і Bluetooth. Тиха робота: Рівень шуму становить менше 30 дБ. Станція працює майже безшумно, тому оптимально підходить для використання у квартирах і житлових приміщеннях. Дистанційне керування: Підключайте станцію до мобільного додатку MARSTEK APP через Wi-Fi/Bluetooth та отримуйте повний контроль над усіма параметрами системи. Стильний дизайн: Станція має мінімалістичних вигляд в класичному чорному кольорі, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Вхідні і вихідні порти: GRID (вхід/вихід): спеціальний роз’єм для підключення станції до домашньої електромережі (зарядка / віддача енергії). BACKUP (вихід): стандартна EU розетка АС для прямого підключення побутових приладів. RS485: комунікаційний роз’єм для підключення лічильників та інших пристроїв. LAN: мережевий порт для дротового підключення до інтернету. Батарея: Номінальна напруга: 51.2V Ємність: 5120Wh (100Ah) Циклів перезаряджання: >6000 Тип батареї: LiFePO4 Глибина розряджання: 90% Вхід АС: Номінальна потужність: 2.5kW Тип підключення до мережі: L/N/PE Номінальна напруга мережі: 230V Діапазон напруги мережі: 187-253V Номінальна частота мережі: 50Hz Номінальний струм мережі: 10.9A Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний - 0.8 індуктивний (регульований) THDi: <3% Вихід АС (підключення до мережі): Номінальна потужність: 0.8kW (за замовчуванням) / 2.5kW (*преміум) Тип підключення до мережі: L/N/PE Номінальна напруга мережі: 230V Діапазон напруги мережі: 187-253V Номінальна частота мережі: 50Hz Номінальний струм мережі: 3.48A (за замовчуванням) / 10.9A (*преміум) Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний - 0.8 індуктивний (регульований) THDi: <3% Вихід АС (автономний режим): Номінальна вихідна потужність: 2.5kVA Максимальна вихідна потужність: 3.5kVA, 10с Номінальний вихідний струм: 10.9A Номінальна вихідна напруга: 230V Номінальна вихідна частота: 50Hz THDu (лінійне навантаження): <3% Общие характеристики: ККД: >93.5% Клас захисту: I Рівень перенапруги / Рівень напруги, яку витримує система: DC II / AC III Тип ізоляції: Ізольований Діапазон робочих температур: від -20℃ до 55℃ (зберігання від -30℃ до 85℃) Відносна вологість: 0-95% Клас захисту корпусу: IP65 Метод охолодження: Природна конвекція Максимальна робоча висота: 2000 м Стандарт підключення до мережі: EN50549-1 Нормативні документи: IEC62040, IEC62477 EМС: IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 Підключення до мережі АС: Побутова вилка (Euro 16A) Дисплей: LED Інтерфейси зв'язку: WiFi та RS-485 (водонепроникний авіаційний роз'єм) Комплектація: 1х зарядна станція Venus-E 1х кабель АС 1х комплект кріплень