|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2240 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | немає. 1 х 12В. 12 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/10А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Білий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 496 х 276 х 311 мм |
| Сонячна зарядка | 1200 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 27 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 20 |
| Пікова потужність | 48 |
| Час зарядки від розетки | 1.1 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 х 45 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 10 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Marstek (M2200)
Немає в наявності
Код товару: 618581
47 682 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний, але потужний. MARSTEK M2200 забезпечує надійне електроживлення, коли і де б ви не знаходилися. Ідеально підходить для альтернативного живлення під час відсутності електроенергії. Потрійна потужність, нескінченні можливості Масштабування станції батареями із загальною ємністю 6720 Вт·год — будьте готові до будь-яких викликів. Надійні LPF-батареї Літій-залізо-фосфатні батареї мають понад 6000 циклів заряду-розряду. Довговічна і безпечна енергія для вашого будинку і не тільки. Велика ємність Одна така зарядна станція може одночасно живити велику кількість різних пристроїв і забезпечувати їх живленням протягом тривалого часу. Заряджайте як вам зручно Зарядіть вашу станцію від 0% до 100% за 70 хвилин за допомогою швидкого заряджання від мережі, використовуйте два порти змінного струму для заряджання від сонячних батарей або автомобіля, або ж комбінуйте постійний струм сонячних панелей і змінний струм мережі для екологічного стилю життя. Інтелектуальний додаток, інтелектуальна енергетика Підключайтеся до додатка MARSTEK через Bluetooth або WLAN, відстежуйте і контролюйте рівень заряду і стан батареї в будь-який час і в будь-якому місці. Налаштовуйте режими сну для підвищення енергоефективності та економії енергії. Час безперебійного перемикання до 20 мс для критично важливих пристроїв Підключіть цей пристрій між критично важливими навантаженнями та джерелом живлення. У разі відключення електроенергії він буде працювати як ДБЖ з часом перемикання менше 20 мс, забезпечуючи безперебійне електропостачання. Високі технології та надійність Тиха робота до 60 дБ, мультизахист BMS для моніторингу аварійних ситуацій з електрикою, а також дворічна гарантія з постійною онлайн-підтримкою.