|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 296.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 В |
| Батарея | Li-Ion NMC |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/10А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 1000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 220 В |
| Розміри | 340 х 185 х 105 мм |
| Сонячна зарядка | 240 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 4. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 24 |
| Пікова потужність | 50 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від автомобільної зарядки | 5- |
| Час зарядки від розетки | 5 |
| Час зарядки від сонячної панелі | 4- |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 120 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 6 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300)
Немає в наявності
Код товару: 610608
6 994 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядна станція Njoy Power Base 300 має Bluetooth-з’єднання, а також природне охолодження. Захист: - Підвищена напруга на виході - Перевантаження струмом - Перерозряд - Коротке замикання - Вхідна знижена напруга - Перевантаження - Перегрів.
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/390x390l80mc0/28519647857137.jpg)
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/390x390l80mc0/21141958607430.jpg)
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/390x390l80mc0/22648062934730.jpg)
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/390x390l80mc0/79589849384299.jpg)
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/390x390l80mc0/17119077412072.jpg)
![Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608] Зарядна станція Njoy, 296Wh (Power Base 300) [610608]](/content/images/44/283x390l80mc0/95813083725809.jpg)