|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2048.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В/10A |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 3 х 12В/3А |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Особливості | QC швидка зарядка 3.0 |
| Призначення | для смартфонів |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 3 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 5 х 220 В |
| Розміри | 480 х 320 х 296 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора | 20 |
| Вага | 23 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 25 |
| Пікова потужність | 40 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихідна потужність | 2200 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 15 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Oukitel (BP2000E)
Немає в наявності
Код товару: 614971
49 077 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високотехнологічна зарядна станція з можливістю розширення місткості та роботою із сонячними панелями. Опціональні сумісні модулі розширення – B2000 – подарують користувачеві потужність 16 кВт⋅год, що забезпечить базові електричні пристрої живленням на 6 днів. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров'ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, що став непридатним через неналежне використання. Розширювана місткість акумулятора 2-16 кВт⋅год Об'єднайте BP2000 паралельно з 7 батарейними модулями B2000, щоб отримати потужність 16 кВт·год, що може забезпечити живлення протягом 1-6 днів під час перебоїв у подачі електроенергії. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення, подорожей на колесах або на свіжому повітрі. Економте свої рахунки за електроенергію BP2000 має можливість підключення сонячних панелей, що виробляють до 4 кВт·год електроенергії на день. Швидка підзарядка від змінного струму та сонячної енергії BP2000 заряджається від 0 до 80% за 1.5 години за максимальної потужності 1800 Вт. Вхід змінного струму або подвійне заряджання PV1000 Вт + AC1500 Вт до 80% всього за 1 годину, що дозволяє вам знову використовувати станцію протягом короткого часу. Попрощайтеся з перебоями у подачі електроенергії BP2000 може інтегруватися з автоматичним перемикачем резерву подвійного живлення та забезпечувати безперервну подачу електроенергії до домашньої мережі під час перебоїв живлення. Безшовні ДБЖ У разі відключення електроенергії BP2000 може працювати як джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 2200 Вт. Він відновить живлення підключених пристроїв менш ніж за 10 мс та допоможе уникнути типових проблем, що виникають внаслідок екстреного відключення електроенергії. Установка Plug and Play Кабелі MC4 дозволяють інтегрувати BP2000+B2000 або B2000 у фотоелектричну систему вашого будинку. Для цього не знадобляться додаткові витрати на монтаж та спеціалістів. Швидко та економічно для встановлення у житлових приміщеннях. Беріть із собою в дорогу BP2000 зі зручним портативним дизайном робить її ідеальним супутником у ваших пригодах, забезпечує домашній комфорт та достатню потужність для коротких поїздок або за тривалої відсутності електричної мережі. Живлення майже всіх приладів Маючи максимальну місткість 2048 Вт⋅год і вихідну потужність змінного струму 2200 Вт, портативна електростанція здатна забезпечувати живленням практично всі предмети першої необхідності: від повнорозмірних холодильників і мікрохвильових печей до чайників і фенів.
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/30998922434958.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/44004119093637.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/79381969393204.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/57996891949519.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/62314464507612.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/80325254983710.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/43393886485224.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/81376175590160.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/39364853753608.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971] Зарядна станція Oukitel (BP2000E) [614971]](/content/images/16/390x390l80mc0/61466148929994.jpg)