|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2048.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В/10A |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 3 х 12В/3А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 3 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 5 х 220 В |
| Розміри | 480 х 320 х 296 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 26 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 25 |
| Пікова потужність | 72 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 15 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro)
Немає в наявності
Код товару: 614893
60 479 грн
62 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Висока вихідна потужність змінного струму 3600 Вт Завдяки вихідній потужності 3600 Вт змінного струму, BP2000 Pro може живити більшість потужних пристроїв вдома, на вулиці або на роботі. Розширювані акумулятори ємністю 2-16 кВт/год Об’єднайте BP2000 Pro з 7 батареями розширення B2000 паралельно, щоб досягти 16 кВт/год, що може забезпечити живлення протягом 1-6 днів під час перебоїв з електрикою. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення, караванів, подорожей на природі або навіть повсякденного використання. Швидка зарядка змінним струмом і сонячна батарея BP2000 Pro заряджається від 0 до 80% за 1.5 години з максимальною потужністю 1800 Вт. Вхід змінного струму або подвійне заряджання PV1000W + AC1500W до 80% всього за 1 годину, що дозволить вам почати використовувати його знову за короткий час. Попрощайтеся з відключеннями електроенергії BP2000 Pro може інтегруватися з подвійним автоматичним перемикачем живлення та безперервно подавати електроенергію в домашню мережу під час перебоїв з електроенергією. Безперебійне ДБЖ на 2000 Вт < 10 мс ДБЖ BP2000 Pro відновить живлення ваших пристроїв менш ніж за 10 мс у разі відключення електроенергії. І це не спричинить жодного потенційного інциденту з ураженням електричним струмом. Додаток "Все в одному" Використовуйте розумний додаток для керування та моніторингу BP2000 Pro зі свого телефону.
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/27995619908499.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/47696924136179.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/69533981384790.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/96096105232436.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/41619925121414.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/70163538832521.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/39078123416823.jpg)
![Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893] Зарядна станція Oukitel 2048Wh, 3600W (BP2000E Pro) [614893]](/content/images/16/390x390l80mc0/46015645176184.jpg)