|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 5120 |
| Ємність, мА·год | 100000 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А, 1 х 24В/10А |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Захист | перезаряджання |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість розеток AC 230В | 5 |
| Кількість циклів заряджання | 5000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Особливості | QC швидка зарядка 3.0 |
| Потужність, кВт | 4.00 |
| Призначення | для смартфонів |
| Протоколи швидкого заряджання USB | PD, QC 3.0 |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 3 |
| Роз'єми для підзарядки | Зарядка від мережі, автомобіля, сонячної панелі |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 5 х 220-240 В |
| Розміри | 550 х 299 х 487 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Ємність акумулятора | 51 |
| Вага | 53 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 32 |
| Пікова потужність | 80 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 3200 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 4000 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Так |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 14 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Oukitel (P5000E Pro)
Немає в наявності
Код товару: 614969
103 884 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна зарядна станція з великою ємністю. Забезпечить вас автономною електрикою на довгі години. Потужність змінного струму 4000 Вт для роботи у важких умовах. Працюйте без перевантаження з приладами високої потужності, наприклад, з потужними електроінструментами в малому бізнесі та житлових приміщеннях. Більше ніякої темряви, жодних проблем. У парі з автоматичним перемикачем резервного живлення P5000 Pro вмикається в мережу при відключенні електрики, забезпечуючи безперебійну роботу побутової техніки та даючи вам впевненість у надзвичайних ситуаціях. Це дасть вам 5000 циклів перезаряджання батареї, тому ваша станція прослужить до 10 років. Жодних випарів, ніякого обслуговування Зарядні станції не спалюють викопне паливо, тому за відсутності викидів та випарів вони екологічно чистою заміною бензиновим/дизельним генераторам. Не потрібно перевіряти рівень олії у двигуні або іскрогасник – приділяйте більше часу тому, що вам подобається. Особливості: Найкращий вибір для резервного харчування будинку. Велика ємність 5120 Вт · год, ідеально підходить для 99% побутової техніки. Вихідна потужність змінного струму 4000 Вт дозволяє використовувати потужні електроінструменти без навантаження. Найкраща в галузі LFP-батарея з 5000 циклами забезпечує термін служби до 10 років Неймовірна подвійна зарядка за 1 годину або 1.5 години до 80% від мережі змінного струму Автоматичне перемикання ДБЖ < 10 мс, не бійтеся раптових відключень електроенергії Акумулятор: LiFePo4 Тип інвертора: чиста синусоїда Цикл життя: 5000 циклів до 80% ємності Номінальна потужність: 4000 Вт. Потужність імпульсу: 8000 Вт. Система керування: контролер MPPT, BMS і т.д. Функція ДБЖ: < 10 мс Вхід змінного струму: макс. 3200 Вт. Увага! Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової мережі заборонено. Така експлуатація пристрою небезпечна для вашого життя, може зашкодити вашому здоров’ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, який не придатний через неналежне використання.