|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 4 |
| Ємність, Вт·год | 2048.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 120 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 220 В |
| Розміри | 399 х 286 х 320 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 22 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 18 |
| Пікова потужність | 48 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 5 |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Oukitel (P2400E)
Немає в наявності
Код товару: 614970
42 239 грн
43 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Повністю модернізована потужність та ефективність у новій моделі зарядної станції від OUKITEL - P2400E. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров'ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, що став непридатним через неналежне використання. Легко контролюйте швидкість заряджання Надшвидке заряджання 1800 Вт може гарантувати, що ви зможете зарядити пристрій до 80% за 1 годину. В той же час ручка регулювання заряджання дозволяє вам регулювати швидкість заряджання на ваш розсуд. Вихідна потужність 2400 Вт для декількох пристроїв З високою вихідною потужністю 2400 Вт станція може забезпечити першокласну продуктивність та безперебійну підтримку живлення, незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома чи на вулиці. Водночас, місткість акумулятора 2048 Вт·год забезпечує довгострокове живлення. Плавний ДБЖ 2000 Вт <10 мс Коли електромережа знеструмлена, P2400E може швидко перейти в режим ДБЖ протягом 10 мс. Не слід боятися втрати файлів на комп'ютері або зупинки холодильника. Ви можете уникнути кризи відключення електроенергії за допомогою цієї станції. Рівень шуму всього 50 дБ Навіть якщо P2400E живить відразу кілька пристроїв, ви все одно спатимете спокійно. Рухайтеся вперед без обмежень Повністю оновлена захисна структура P2400E може ефективно протистояти проникненню пилу та вологи. Ви можете вільно досліджувати, працювати або відпочивати будь-де. Насолоджуйтесь свободою дій у будь-яких умовах. Яскравий вбудований екран У порівнянні з P2400E екран був модернізований, щоб бути більш зручним для користувача. Крім того, вихідні порти змінного струму тепер знаходяться попереду. Розширте можливості свого життя Надійна зарядна станція для найрізноманітніших випадків життя та застосувань. Особливості Вхідна потужність змінного струму 1800 Вт. Заряджання до 80% всього за 1 годину Ручка регулювання заряджання. Регулювання на 400 Вт / 800 Вт / 1200 Вт / 1800 Вт Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт. Інвертор із чистою синусоїдою (стрибок напруги 4800 Вт) ДБЖ потужністю 2000 Вт <10 мс. Для запобігання несподіваним вимкненням електроенергії Рівень шуму <50 дБ. Можна спати спокійно та в тиші Комплексний захист. Захист від вологи та пилу Довговічна батарея LiFePO4. Понад 3500 життєвих циклів, термін служби до 10 років Макс. потужність сонячних панелей 500 Вт. Будьте екологічні та автономні із сонячною енергією
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/390x390l80mc0/27561650365027.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/390x390l80mc0/11765362971784.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/390x390l80mc0/62486363363370.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/390x390l80mc0/15487957360987.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/390x390l80mc0/87625126379944.jpg)
![Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970] Зарядна станція Oukitel (P2400E) [614970]](/content/images/12/529x390l80mc0/17314502446668.jpg)