|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 259.00 |
| Ємність, мА·год | 70000.00 |
| Автомобільна зарядка | Ні |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 В |
| Батарея | Li-Ion NMC |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/10А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 500+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Ні |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 220 В |
| Розміри | 210 х 160 х 140 мм |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Вага | 2. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 15 |
| Пікова потужність | 30 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 5 |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 10 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 5 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460)
Немає в наявності
Код товару: 610614
10 286 грн
10 715 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series - ідеальне рішення для зарядки телефону або ноутбуку. Оснащена Li-Ion акумулятором, ліхтариком та двома розетками. Також можна експерементувати з режимами освітлення. Швидкість зарядження та інші важливі експлуатаційні властивості зарядної станції Ремакс обумовленнінаявністю високоємної батареї 70000mAh. У мобільній електростанції є одна універсальна розетка на 230 В, два повнорозмірні USB-порти, один симетричний USB type С з вихідною потужністю 18 Вт, два DC-виходи 15 В/10 А. До того ж на «маківці» пристрою розташувалася зона для бездротової зарядки гаджетів (10 Вт). До корпусу моделі прироблена складана ручка для зручності перенесення. Важить портативна зарядна станція близько 2.44 кг. Підсвічування в конструкції моделі представлене LED-смужкою на боці корпусу з роз’ємами підключення та двома світлодіодними лампочками ліхтарика на одному з вузьких торців корпусу. До речі, у системі підсвічування реалізовано функцію подачі тривожного сигналу SOS. Дисплею в оснащенні пристрою не передбачається. Дозволяється одночасне підключення до 5 гаджетів.
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/85465303982649.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/73332071311027.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/83791109436713.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/57455564654328.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/78485057192222.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/32896405603949.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/34667439095474.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/92777334073515.jpg)
![Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614] Зарядна станція Remax RPP-515 Pathfinder Series 300W 70000mAh Black (6954851206460) [610614]](/content/images/48/390x390l80mc0/65755186859904.jpg)