|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 288.00 |
| Ємність, мА·год | 150000.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/6А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Зелений |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Ні |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 230 В |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | з |
| Пікова потужність | 42 |
| Тип заряджання | Po |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 65 Вт; 1 х 18 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Ні |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 6 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Ні |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція V-TAC VT-303N 300W 288Wh (VT-303N/38057)
Немає в наявності
Код товару: 610633
8 585 грн
9 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна зарядна станція V-TAC - зручна зарядка вдома, в дорозі та на вулиці. Модель: VT-303N Потужність: 300 Вт Ємність батареї: 15 Ач (288 Втч) Тип батареї: LiFePO4 (IRF32135 19.2В)