|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB. 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідна напруга, В | 5.00 |
| Вихідний струм | 1.5 A. 1.67 А. 2 A. 2.22 А. 3 A |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | QC3.0, USB-C підтримує QC4.0 |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB Type-A | 1 |
| Кількість USB Type-С | 1 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 38 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність, Вт | 38.00 |
| Призначення | універсальне |
| Підтримка Power Delivery | Power Delivery 3.0 |
| Розмір | 43.4 х 61.1 x 25.7 мм |
| Технологія швидкої зарядки | QC 3.0, FCP, AFC |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB. USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Так |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5В / 3А |
| Вихід USB2 | 5В / 3А |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 38 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU)
Немає в наявності
Код товару: 618166
568 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядний пристрій з універсальною сумісністю Vention FBIB0-EU забезпечить швидке зарядження більшості ваших USB-пристроїв, у тому числі Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei та OPPO. Vention FBIB0-EU оснащений двома портами - USB-А та USB-С з максимальною вихідною потужністю 18 Вт та 20 Вт відповідно. Від підтримує одночасне зарядження двох пристроїв без втрати продуктивності. Протоколи швидкого зарядження QC 3.0, FCP, AFC, BC 1.2 і Apple 2.4A значно скорочують час зарядження. Вбудований інтелектуальний чіп забезпечить стабільне та безпечне зарядження Зарядний пристрій Vention FBIB0-EU автоматично підбере оптимальну силу струму для кожного підключеного пристрою. Шестирівневий захист вбереже обладнання від перенапруги, перевантаження струмом, перезарядки, перегріву, короткого замикання та блискавки. Корпус зарядного пристрою Vention FBIB0-EU виготовлений із високоякісного вогнезахисного матеріалу, що робить його стійким до вогню, тиску та високих температур.
![Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166] Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166]](/content/images/29/390x390l80mc0/47631719681292.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166] Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166]](/content/images/29/390x390l80mc0/26828837734764.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166] Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166]](/content/images/29/390x390l80mc0/73348607162934.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166] Мережевий зарядний пристрій Vention USB Type A + QC3.0 USB-C + QC4.0 (38W), Black (FBIB0-EU) [618166]](/content/images/29/390x390l80mc0/38600644282986.jpg)