|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 35 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Призначення | універсальне |
| Розмір | 80 х 43 х 27 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD 3.0, QC 3.0, FCP, AFC |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Так |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Так |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 2.5A, 15В / 2A, 20В / 1.5A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Ні |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єм кабеля | USB Type-C |
| Роз'єми USB-C | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (30W) White (CW-CHS038PD-WT)
Немає в наявності
Код товару: 603166
499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мережевий зарядний пристрій Colorway Power Delivery Port PPS USB Type-C (30W - потужний адаптер, який підтримує новітню технологію швидкого заряду Xiaomi turbo charge 27W, Apple fast charge, Huawei FCP, Quick Charge 2.0 & 3.0, Samsung SFC/AFC вихідною потужністю до 30 Вт. Підходить як для швидкісної зарядки мобільних пристроїв, так і для зарядки девайсів в звичайному режимі. Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID, визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу і силу струму до 3A, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів. Зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву і перевантаження по струму. Вогнестійкий корпус ABS НЕ буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе і своє обладнання зсередини.