|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB. 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від перегріву. захист від перенавантаження |
| Призначення | універсальне |
| Розмір | 83 x 50 x 29 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD 3.0, QC 3.0 |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB. USB Type-C |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Так |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Так |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 2.25A |
| Вихід USB2 | 4.5В/5А, 5В/4.5A, 9В/3A, 12В/2.5A |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Ні |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (45W) White (CW-CHS042PD-WT)
Немає в наявності
Код товару: 618165
631 грн
649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мережевий зарядний пристрій PPS USB (Type-C PD + USB QC3.0) (45W) - це потужний адаптер, оснащений двома портами USB і PD, що дозволить одночасно заряджати 2 пристрої. Зарядний пристрій підтримує новітню технологію швидкого заряду Apple Fast Charge, Huawei FCP, Quick Charge 2.0&3.0, Samsung AFC вихідний потужністю до 45 Вт. Підходить як для швидкісної зарядки мобільних пристроїв, так і для зарядки девайсів у звичайному режимі. Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу та силу струму, забезпечуючи швидку зарядку та високу сумісність із пристроями більшості брендів. Зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом. Вогнестійкий корпус ABS не перегріватиметься під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини.