|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Cумісність моделей | універсальне |
|---|---|
| USB порти | 1 x USB |
| Вага | 0.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 18.00 |
| Вихідне підключення | USB-порт |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідне підключення | від мережі 100 В до 240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 18 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | універсальне |
| Сумісність | універсальне |
| Тип | адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Тип зарядного пристрою (опис) | універсальне |
Новий відгук або коментар
Зарядний пристрій мережевий 2E 18Вт USB-A QC, білий (2E-WC1USB18W-W)
Немає в наявності
Код товару: 108357
299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мережевий зарядний пристрій з рознімом USB та силою струму 3A. Призначений для живлення одного мобільного пристрою.