|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Cумісність моделей | універсальне |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 30.00 |
| Вихідне підключення | USB-C |
| Вихідний струм | 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.5A, 15В/2A, 20В/1.5A |
| Вхідне підключення | від мережі 100 В до 240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Швидка зарядка (PD3.0 Макс. 30 Вт) |
| Сумісність | універсальне |
| Тип зарядного пристрою (опис) | універсальне |
Новий відгук або коментар
Зарядний пристрій мережевий 2E 30Вт USB-C PD, білий (2E-WC1USBC30W-W)
Немає в наявності
Код товару: 108374
499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядний пристрій мережевий 2Е Wall Charger USB-C PD3.0 стане у пригоді для повноцінного поповнення енергією портативної техніки. Сумарна потужність пристрою становить 30 Вт. Універсальний набір мікросхем забезпечує оптимальну швидкість заряджання для будь-яких пристроїв. Корпус виготовлено з нешкідливого пластику. Колір білий, тож пасуватиме до більшості техніки.