|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 3 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідний струм | 3.35 А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабеля | - |
| Додаткові характеристики | захист від стрибків напруги. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 5 |
| Максимальна вихідна потужність | 75 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 10 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | для фітнес-браслета |
| Розмір | 55 х 82 х 53 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD, QC 3.0 |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 20В / 3A |
| Вихід USB2 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 20В / 3A |
| Вихід USB3 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 3.35A |
| Вихід USB4 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 3.35A |
| Вихід USB5 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 3.35A |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | 3 |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |
Новий відгук або коментар
Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75)
Немає в наявності
Код товару: 603392
3 464 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TripMate-GaN75 – покращена версія мережевого перехідника TripMate-GaN65 від Promate. Ще більше потужності, ще більше портів у компактному корпусі завдяки GanFast технології. Заряджайте все що завгодно під час подорожей світом. Надійний гаджет з вогнетривкого ABS пластику має великий запас міцності. Компактний розмір не займає багато місця при подорожах і не заважає іншим мережевим пристроям підключеним поруч. Технологія GanFast: Завдяки використанню компонентів з нітриду галію енергоефективність підвищилася на 40%, а виділення тепла зменшилося на 50% порівняно з типовими зарядними пристроями.
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/22736685021693.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/18423018259903.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/87919535152137.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/27638938138223.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/98103274789158.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/70051781318780.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/99235753155862.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/89782246764793.jpg)
![Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392] Зарядний пристрій Promate 75W Black (tripmate-gan75) [603392]](/content/images/31/390x390l80mc0/14922158154360.jpg)