|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 4 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідна напруга, В | 20.00 |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вихідний струм, А | 5.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю: 2 м |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | з кабелем |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB Type-A | 2 |
| Кількість USB Type-С | 4 |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Кількість портів | 6 |
| Максимальна вихідна потужність | 200 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | GaN |
| Потужність, Вт | 200.00 |
| Призначення | універсальне |
| Підтримка Power Delivery | Power Delivery 3.0 |
| Розмір | 102 x 102 x 32 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD 3.0, QC 4.0, PPS, AFC, SCP |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Так |
| Fast Charge | Так |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Так |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Так |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія QC | 4.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Вихід USB2 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Вихід USB3 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Вихід USB4 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Вихід USB5 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Вихід USB6 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5А, 3.3-21B / 3A |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | вбудований |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 4 |
| Роз'єми USB-А | 2 |
Новий відгук або коментар
Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914)
Немає в наявності
Код товару: 616252
4 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Багатопортовий зарядний пристрій вихідною потужністю 200 Вт Ugreen 6xUSB 200W GaN (4хUSB-C+2xUSB-A) CD271 (40914) призначений для швидкого зарядження смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших USB Type-А і USB Type-С пристроїв. Новітній чіпсет GaN дозволив виробнику зменшити розмір зарядного пристрою та забезпечити при цьому його високу продуктивність. Зарядний пристрій Ugreen 6xUSB 200W GaN (4хUSB-C+2xUSB-A) CD271 оснащений шістьма портами: чотирма USB Type-С та двома USB Type-А. Він автоматично визначає оптимальну силу струму для кожного підключеного пристрою та забезпечує одночасне зарядження шести пристроїв. Порти USB Type-С1 та USB Type-С2 підтримують протокол швидкого зарядження Power Delivery та потужність до 100 Вт. Ви зможете одночасно поповнити заряд 16-дюймових MacBook Pro 2021 усього за 1,5 години. Зарядний пристрій Ugreen 6xUSB 200W GaN (4хUSB-C+2xUSB-A) CD271 постачається у комплекті зі знімним кабелем змінного струму довжиною 2 м.
![Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252] Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252]](/content/images/20/390x390l80mc0/60959968118036.jpg)
![Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252] Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252]](/content/images/20/390x390l80mc0/45258268130158.jpg)
![Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252] Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252]](/content/images/20/390x390l80mc0/37163595473780.jpg)
![Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252] Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252]](/content/images/20/390x390l80mc0/67208262308354.jpg)
![Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252] Зарядний пристрій Ugreen CD271 200W (4хUSB-C+2xUSB-A) Black (40914) [616252]](/content/images/20/390x390l80mc0/71947401666742.jpg)