|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 2 x USB |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина кабеля | - |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Сірий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 36 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | метал / пластик |
| Розмір | 55 х 95 х 34 мм |
| Технологія швидкої зарядки | QC 4.0 |
| Тип | автомобільний зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | 4.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Вихід USB2 | 5B / 3A, 9В / 2A, 12В / 1.5A |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Захист від перезаряду | Ні |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Так |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | - |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | прикурювач |
Новий відгук або коментар
Автомобільний зарядний пристрій Ugreen CD213 (2xUSB 36W (USB-A) QC 4.0 Gray (10144)
Немає в наявності
Код товару: 603192
399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивний та надійний автомобільний зарядний пристрій Ugreen CD213 (10144) за 30 хвилин зарядить ваші улюблені мобільні пристрої на 50%, а за годину-півтори здійснить повну їх зарядку. Пристрій має універсальну сумісність, він на максимальній швидкості зарядить iPad та iPhone, а також iPod, HTC, Galaxy, Blackberry, MP3-плеєри, відеореєстратори, КПК, мобільні телефони. Автозарядка Ugreen CD213 зарядить одночасно два пристрої, вона має два USB-A порти, які підтримують протоколи швидкої зарядки різних виробників - QC 4.0/3.0, Huawei FCP, Samsung AFC, швидку зарядку Apple. Вбудовані контролери заряду автоматично визначать оптимальний струм для кожного підключеного пристрою. Системи захисту автозарядки Ugreen CD213 вбережуть заряджувані пристрої від короткого замикання, перегріву, перевантаження по струму та надмірної зарядки - сміливо користуйтесь ним навіть вночі.