|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 680 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість та надійність системи |
| Електроспоживання | 7.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 8 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 1 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 18 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Серія | IronWolf Pro |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 40 Gs / при зберіганні: 200 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 285 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001)
Немає в наявності
Код товару: 608162
19 887 грн
22 672 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувачі IronWolf Pro розроблені для забезпечення продуктивності, надійності та безвідмовності в режимі 24/7 у багатодискових, розрахованих на багато користувачів комерційних і корпоративних рішеннях зберігання RAID. Повний спокій із п’ятирічною обмеженою гарантією, безкоштовними трирічними послугами Rescue Data Recovery Services та IronWolf Health Management.
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162]](/content/images/6/266x390l80mc0/15039721094804.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162]](/content/images/6/248x390l80mc0/51159227102694.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162]](/content/images/6/248x390l80mc0/56856269763131.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST18000NT001) [608162]](/content/images/6/390x390l80mc0/77428523471834.jpg)