|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | унікальна технологія NASware 3.0 |
| Електроспоживання | 7.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 7.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 7 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Модель | WD2002FFSX |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Рівень шуму в режимі очікування | 29 дБ |
| Рівень шуму при читанні | 34 дБ |
| Серія | WD Red Pro |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 164 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX)
Немає в наявності
Код товару: 612651
9 706 грн
10 841 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувачі для систем NAS з 8 - 16 відсіками На хвилі успіху попередніх моделей WD Red - кольору для NAS, з якого все почалося, призначених для споживачів і малих підприємств, ми створили накопичувачі WD Red Pro, які вийшли на новий ринок систем зберігання середнього та великого масштабу з 8 - 16 відсіками. У накопичувачах WD Red Pro застосовується NASware 3.0 - унікальна технологія WD, що забезпечує неперевершений рівень сумісності, надійності і швидкодії. Рішення для професіоналів Спеціально для малих і середніх підприємств ми створили нові моделі сімейства WD Red під назвою WD Red Pro, призначені для систем NAS середнього і великого масштабу з 8 - 16 відсіками. Унікальна технологія NASware 3.0 Наша унікальна технологія NASware 3.0, реалізована в мікропрограмі накопичувачів WD Red Pro, забезпечує безперешкодну інтеграцію, надійний захист даних і оптимальну швидкодію жорстких дисків, що працюють в професійних системах NAS.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/28760261797605.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/272x390l80mc0/82491814299674.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/271x390l80mc0/56027311467417.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/69135443117048.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/28448704642046.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/58564667020570.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/17663017768996.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/46506037522036.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 64MB (WD2002FFSX) [612651]](/content/images/33/390x390l80mc0/84611740527665.jpg)