|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 650 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | розроблена Toshiba технологія Dynamic Cache Technology оптимізує виділення кешу в процесі читання та запису |
| Електроспоживання | 4.11 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 4.14 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 4,17 мс |
| Серія | Toshiba P300 |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA)
Немає в наявності
Код товару: 613266
4 883 грн
5 839 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високу продуктивність 3,5-дюймового жорсткого диска Toshiba P300 належним чином оцінять користувачі, яким комп"ютер потрібний для роботи. З двохприводним актуатором ви можете бути упевнені в швидкій і безперебійній роботі накопичувача. Крім того, усі ваші дані і мультимедійні файли надійно захищені вбудованим датчиком ударів і технологією ramp loading, яка оберігає жорсткий диск від ушкодження при перенесенні. Варіанти застосування
- Потужні робочі комп"ютери
- Моноблоки
- Настільні комп"ютери
- Периферійні пристрої
- Ігрові комп"ютери
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266]](/content/images/40/293x390l80mc0/11264560165476.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266]](/content/images/40/521x390l80mc0/52708715989675.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Toshiba P300 5400rpm 128MB (HDWD240UZSVA) [613266]](/content/images/40/390x390l80mc0/35445534022390.jpg)