|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання | 5.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 2 MB |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Середній час доступу, читання | 4.16 мс |
| Серія | Barracuda 7200.14 |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 210 МБ/сек |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009)
Немає в наявності
Код товару: 615705
1 633 грн
1 798 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальні, швидкі, надійні Диски серії BarraCuda від Seagate - лідери ринку накопичувачів для настільних і портативних ПК за місткістю. У їх асортименті представлені моделі різної ємності (до 10 ТБ включно), так що кожен клієнт зможе вибрати накопичувач BarraCuda собі по кишені. Представлена тут модель ємністю 500 ГБ, відрізняється швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв, що забезпечує високу продуктивність, блискавичне завантаження ігор і підтримку високих робочих навантажень. Вражаюча гнучкість Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор. Переваги 3.5-дюймових жорстких дисків BarraCuda Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємні моделі на будь-який бюджет і технологія багаторівневого кешування Multi-Tier забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
![Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705] Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705]](/content/images/3/390x390l80mc0/32733865268245.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705] Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705]](/content/images/3/390x390l80mc0/84123488195353.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705] Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 32MB (ST500DM009) [615705]](/content/images/3/390x390l80mc0/81541835660549.jpg)