|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III |
|---|---|
| Вага | 670 г |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.71 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Модель | ST16000VE005 16Tb SATA |
| Об'єм жорсткого диска | 16 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 512 MB |
| Обсяг буферної пам'яті, МБ | 512.00 |
| Призначення | Для серверів |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20.2 мм |
| Серія | SkyHawk |
| Тип | Внутрішній |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 7200 |
| Швидкість передачі даних | 250 Мб/с |
Новий відгук або коментар
HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005)
Немає в наявності
Код товару: 405120
27 313 грн
28 642 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувач HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM ,SATA III (ST16000VE005)
![HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120] HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120]](/content/images/3/390x390l80mc0/66092408180490.jpg)
![HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120] HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120]](/content/images/3/390x390l80mc0/48205438417199.jpg)
![HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120] HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120]](/content/images/3/390x390l80mc0/95073835903193.jpg)
![HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120] HDD 16Tb, Seagate SkyHawk AI, 512M, 7200RPM,SATA III (ST16000VE005) [405120]](/content/images/3/390x390l80mc0/93058133940674.jpg)