|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA 3 |
|---|---|
| Вага без упаковки, кг | 690.00 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 5.5 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 18 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 512 МБ |
| Призначення | для сервера |
| Робоча температура | +5... +60°C |
| Розмір | 101.6 х 26.1 х 147 мм |
| Температура зберігання | -40...+70°C |
| Тип | внутрішній |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Функції / можливості | Сертифікат відповідності RoHS |
| Час напрацювання на відмову | 2500000 ч |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Жорсткий диск WD 18TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD181KRYZ)
Немає в наявності
Код товару: 109388
20 977 грн
22 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завдяки високій надійності, ємності та енергоефективності, а також вражаючому швидкодії вони чудово справляються з широким спектром завдань в центрах обробки даних. Надійні накопичувачі з цілодобовою лінією підтримки преміум-класу. У лінійці жорстких дисків WD Gold використовуються сучасні технології, які забезпечують найкращі показники надійності, ємності, енергоефективності та швидкодії. Для найскладніших середовищ центрів обробки даних: від серверів початкового рівня до складних корпоративних систем зберігання даних.
![Жорсткий диск WD 18TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD181KRYZ) [109388] Жорсткий диск WD 18TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD181KRYZ) [109388]](/content/images/48/268x390l80mc0/41117134169546.jpg)
![Жорсткий диск WD 18TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD181KRYZ) [109388] Жорсткий диск WD 18TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD181KRYZ) [109388]](/content/images/48/285x390l80mc0/18233695071656.jpg)