|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III |
|---|---|
| Вага | 640 г |
| Вага без упаковки, кг | 570.00 |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Електроспоживання | 5 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6 Вт |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Країна виробництва | China |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Модель | WD33PURZ |
| Об'єм жорсткого диска | 3 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Обсяг буферної пам'яті, МБ | 256.00 |
| Призначення | Для систем спостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Серія | Purple |
| Тип | Внутрішній |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Функції / можливості | Підтримка до 64 відеокамер, AllFrame, оптимізований для безперервного запису в системах спостереження, що працюють 24/7 |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 5400 |
| Швидкість передачі даних | 175 МБ/с |
Новий відгук або коментар
HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ)
Немає в наявності
Код товару: 405360
8 470 грн
8 536 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувач HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb
s (WD33PURZ)
s (WD33PURZ)
![HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360] HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360]](/content/images/40/390x390l80mc0/42799165237220.jpg)
![HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360] HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360]](/content/images/40/390x390l80mc0/64135578224997.jpg)
![HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360] HDD 3000Gb, IntelliPower, WD Purple, 256M, SATA 6Gb/s (WD33PURZ) [405360]](/content/images/40/390x390l80mc0/85302695266809.jpg)