|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 10000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | З індикатором рівня заряду |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Galaxy-Blue |
| Комплектація | Пауербанк; кабель |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | Airpow |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 153.5 × 69.4 × 17.6 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вага | 248 г |
Новий відгук або коментар
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Galaxy Blue (P10022801313-00)
Немає в наявності
Код товару: 805554
469 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Power Bank Baseus Airpow 20W 10000 mAh — це унікальне поєднання сучасних технологій, стильного дизайну та виняткової надійності.Цей зовнішній акумулятор стане чудовим вибором для підтримки рівня заряду смартфона або гарнітури протягом дня.Завдяки компактним розмірам він не займе багато місця в рюкзаку, легко поміститься в жіночій сумочці і навіть в кишені.Вишуканий дизайн пристрою привертає увагу яскравою кнопкою для активації LED-індикаторів рівня заряду, приємною на дотик рельєфною верхньою панеллю та глянсовими написами. Його корпус виконаний у практичній формі із заокругленими гранями, виготовлений із міцного пластику.Акумулятор повербанка має ємність 10000mAh, виділяється тривалим терміном служби, підвищеною енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. В одному з його торців знаходяться 3 роз'єми: USB, Micro-USB і Type-C.Роз'єм Micro-USB (18W макс.) призначений для зарядки самого паверу банку, USB-порт — для зарядки сторонніх гаджетів з потужністю до 18W, а роз'єм Type-C може виконувати обидві ці функції з максимальною потужністю 18W на вході та 20W на виході.