|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 20000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Star-Lord Digital Display |
| Особливості | LED-дисплей, технологія швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 154.8 × 69.4 × 29.5 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP |
| Потужність | 30 W. 22.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Тип заряджання | Мережа |
| Вага | 461 г |
Новий відгук або коментар
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charging Power Bank 20000mAh 30W Cluster Black(With Simple Series Charging Cable USB to Typ (P10022904113-00)
Немає в наявності
Код товару: 806196
1 612 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord оснащений передовим LED-дисплеєм, який не тільки показує точний відсоток ємності акумулятора, що залишилася, але і відображає вихідну потужність і напругу в реальному часі. Ця функція забезпечує користувачам максимальну зручність та контроль над процесом заряджання, дозволяючи легко планувати використання акумулятора та заряджання пристроїв.ПОТУЖНІСТЬ 30W ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАРЯДКУЗ потужністю 30 Вт зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord гарантує швидку та ефективну зарядку для широкого спектру пристроїв, включаючи смартфони та планшети. Завдяки підтримці швидкого заряджання, користувачі можуть швидко заповнити заряд своїх пристроїв, що робить цей акумулятор ідеальним рішенням для подорожей, тривалих поїздок та екстрених ситуацій.ВЕЛИЧЕЗНА ЄМНІСТЬ 20000mAh ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИЗ вражаючою ємністю 20000mAh зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord здатний багаторазово заряджати більшість смартфонів і планшетів, забезпечуючи безперервну роботу пристроїв протягом декількох днів. Це робить його незамінним аксесуаром для активних користувачів, які потребують постійного доступу до електроніки в умовах обмеженого доступу до електромережі.