|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 1400 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | З індикатором рівня заряду |
| Вихідні інтерфейси | iWatch |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | White |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | BJ45 |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | iWatch 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra2 |
| Розміри, мм | 74 × 50 × 16 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | Стандартна |
| Потужність | 2.5 W. 12 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Вага | 53 г |
Новий відгук або коментар
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ45 iWatch emergency charging source(1400mAh) White (6941991109232)
Немає в наявності
Код товару: 805548
275 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Borofone BJ45 — це мініатюрний пауербанк, призначений спеціально для екстреної зарядки iWatch. Зручність, компактність і надійність — те, що робить мініатюрний акумулятор чудовим аксесуаром для вашого смартгодинника.Одна з переваг Borofone BJ45 — його мініатюрний розмір, завдяки якому пауербанк легко поміщається в кишені або сумці. Це особливо зручно в поїздках, екскурсіях або інших ситуаціях, коли доступ до розетки обмежений.Попри свою компактність, Borofone BJ45 забезпечує високу якість і стабільну роботу. Він оснащений безпечною технологією зарядки, що запобігає перегріву і перезарядці пристрою.