|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 10000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | White |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель | CD249 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 143 × 69.5 × 15.7 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вага | 225 г |
Новий відгук або коментар
Зовнішній акумулятор Usams CD249 PB80 PD20W Digital Display Fast Charging 10000mAh White (10KCD24902)
Немає в наявності
Код товару: 805735
753 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній акумулятор Usams CD249 PB80 PD20W Digital Display Fast Charging 10000mAh White — це потужний, надійний і багатофункціональний зарядний пристрій з LED-дисплеєм для контролю рівня заряду. За допомогою цього повербанка ви зможете заряджати різні пристрої перебуваючи в будь-якому місці.Володіючи ємністю 10000 mAh і загальною потужністю 20W, Power Bank Usams CD249 ефективно зарядить будь-який ваш гаджет, чи то смартфон, планшет, навушники, смарт-годинник тощо. Підтримувані технології Power Delivery і Quick Charge дадуть змогу заряджати ґаджети, що підтримують швидку зарядку, вдвічі швидше.ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:− Для заряджання самого портативного пристрою використовується порт Type-C (5V/3A, 9V/2A).
− Можливість зарядки 3-х різних пристроїв одночасно;
− Інтерфейси для зарядки пристроїв такі: два порти USB-A (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A) і один порт Type-C (5V/3A, 9V/2.22А, 12V/1.67A — 20W).
− Підтримуються протоколи швидкого заряджання: PD3.0/PD20W/QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІФункція захисту від перевантажень, перегріву, короткого замикання, перезарядження і повного розряду забезпечує безпечне і надійне використання пристрою.КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІКорпус портативного пристрою виготовлено з міцних вогнетривких матеріалів, таких як ABS-пластик і полікарбонат (PC). Ці матеріали стійкі до різного роду пошкоджень, що є гарантією довговічності та зносостійкості повербанка.На корпусі є Led-дисплей, який дає змогу контролювати рівень заряду батареї. Активується дисплей за допомогою кнопки на панелі зарядного пристрою.