|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 20000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудовані кабелі: USB-A, USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 6 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | C20 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 156 × 70 × 23.2 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 10 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вага | 355 г |
Новий відгук або коментар
Зовнішній акумулятор VEGER 20000 mAh with built-in cables Micro USB / Type C / Lightning C20 (W2047 / W2059) black (VG-W2047/W2059)
Немає в наявності
Код товару: 806204
911 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній акумулятор Veger C20 ємністю 20 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЗовнішній акумулятор ємністю 20 000 мАг з портами USB та USB-C і чотирма вбудованими кабелями (включаючи Lightning, MicroUSB та USB) підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВПорти підтримують швидку зарядку чотирьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час та уникає тривалого очікування на поповнення. Велика ємність дозволяє зарядити AirPods Pro 25 разів, iPhone 12 приблизно 3,2 рази та Samsung S20 приблизно 3 рази.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять цей зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей інформуватиме вас про рівень заряду вашого пристрою. Крім того, вбудоване кріплення у верхньому лівому куті полегшує перенесення, а після зняття його можна використовувати як кабель microUSB.