платежі
по 313 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 20000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | TUGII Y202 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 22.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
платежі
по 313 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
WUW TUGII Y202 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 20 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y202 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк WUW Y202 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank WUW Y202 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.