|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акумулятор | Lithium ion |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Вага, кг | 2.60 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | бездротовий |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Керування | на ручці |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, насадки, гарантійний талон, інструкція |
| Максимальна потужність, Вт | 550.00 |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.80 |
| Основні насадки | Турбощітка, Щільова |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості | Час роботи: До 60 хвилин на мінімальній потужності 3 роки + 10 років на інверторний мотор Акумуляторна батарея 1 рік |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Особливості. Функціональні | турборежим |
| Парковка | Вертикальна |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Площа прибирання, кв.м | 200.00 |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 4 режими |
| Розмір | 25.0 х 113.0 х 21.5 см |
| Розміри, см | 25.0 х 113.0 х 21.5 |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 86.00 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип фільтра | НЕРА миючий |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 3.5 год |
| Час зарядки, хв | 210.00 |
| Час роботи | 60 хв |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK)
Немає в наявності
Код товару: 619806
11 845 грн
13 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Покращена ефективність очищення Ефективне прибирання різних типів підлоги з максимальною потужністю всмоктування. Цифровий інверторний двигун генерує потужність всмоктування до 200 Вт. Аеродинамічна конструкція повітряної системи оптимізує повітряний потік, а мультициклонна фільтрація повітря ефективно вловлює дрібні частинки пилу. Цифровий інверторний двигун Прибирайте ефективніше завдяки потужності всмоктування до 200 Вт. Лопаті крильчатки цифрового інверторного двигуна, зварені ультразвуком, оптимізують повітряний потік. Тому він забезпечує високу вхідну потужність до 550 Вт, високу енергоефективність та потужність всмоктування до 200 Вт. Він також має 10-річну гарантію на двигун. Циклонний фільтр Jet Cyclone Насолоджуйтесь чистим повітрям і надзвичайною потужністю всмоктування завдяки високоефективній багатоциклонній структурі Jet Cyclone. Оптимальний повітряний шлях зменшує опір повітря, а 9 циклонів з 27 повітрозабірниками зменшують втрату потужності всмоктування. Він також гігієнічно вловлює дрібний пил, який всмоктується в пилосос. Легкий дизайн пилососа Прибирайте свій дім без особливих зусиль за допомогою легкого управління і рухів. Легкий дизайн забезпечує максимальну зручність використання і зменшує навантаження на зап’ястя. Портативний корпус важить всього 1.66 кг, що на 12% легше, ніж звичайні пилососи Samsung. Таким чином, ви можете легко прибрати все у своєму домі. Знімний і довговічний акумулятор Насолоджуйтесь тривалим прибиранням без підзарядки. Акумулятор великої ємності забезпечує всмоктування до 60 хвилин. І ви можете замінити його запасним акумулятором та прибирати до 120 хвилин. Він зберігає 70% своїх первісних характеристик до 500 циклів. Пилозбірник, що миється Тримайте пилозбірник у гігієнічній чистоті та легко очищайте його. Весь пилозбірник об’ємом 0.8 л, у тому числі багатоциклонна система, повністю доступний для миття, що дозволяє тримати його в чистоті. Крім того, щоб висипати пил, його можна легко зняти, не від’єднуючи трубку від корпусу. Цифровий РК-дисплей Інтуїтивно керуйте пилососом завдяки цифровому РК-дисплею, який підтримує різні мови. З першого погляду ви можете побачити рівень всмоктування та остаточний час роботи батареї. Пилосос попередить вас про проблеми та запропонує рішення. Під час заряджання на дисплеї відображається рівень заряду. Станція заряджання «2-в-1» Зберігайте та заряджайте свій пилосос зручніше завдяки станції заряджання «2-в-1». Її можна з легкістю налаштувати під кожен дім. Якщо ви хочете зекономити простір, станцію заряджання можна прикріпити до стіни. Або ж її можна використовувати як окрему зарядку, щоб ви могли з легкістю вийняти акумулятор та заряджати його всюди. Щітка Turbo Action Прибирайте пил та шерсть домашніх тварин з твердої підлоги за допомогою щітки Turbo Action. Вона обертається зі швидкістю близько 3750 об./хв. Поворотна головка на 180° дозволяє легко змінює напрямок руху і очищати кожен куток. А обертальний барабан легко знімається одним натисканням.
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/390x390l80mc0/36723801059364.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/555x390l80mc0/13406905174239.png)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/159x390l80mc0/65287470921592.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/286x390l80mc0/32933412345122.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/224x390l80mc0/67205263582123.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/139x390l80mc0/17886750239613.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/600x322l80mc0/25241595759939.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/292x390l80mc0/89003878421563.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/426x390l80mc0/86922346280818.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/389x390l80mc0/78673522229698.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/600x112l80mc0/12560774048758.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/600x167l80mc0/30163883425615.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/600x193l80mc0/66505605900842.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/600x74l80mc0/82880744924868.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/145x390l80mc0/85413713216644.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/677x390l80mc0/89829952111067.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/520x390l80mc0/40966775756642.jpg)
![Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806] Акумуляторний пилосос Samsung (VS20B75ACR5/UK) [619806]](/content/images/1/520x390l80mc0/55541547473127.jpg)