|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 9 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.55 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 65 х 94 мм |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290)
Немає в наявності
Код товару: 618153
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153] Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153]](/content/images/35/457x390l80mc0/50326128647232.jpg)
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153] Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153]](/content/images/35/390x390l80mc0/26552970274697.jpg)
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153] Акумуляторна батарея Ritar 12V 9AH AGM (RT1290) [618153]](/content/images/35/390x390l80mc0/58971069966079.jpg)