платежі
по 400 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 24А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 15А |
| Вихідний струм +5V | 15А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.5A |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Колір | Сірий |
| Кількість роз'ємів 4-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Особливості | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | відсутнє |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | пасивний |