|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Зріст користувача | 165 – 200 см |
| Колір | Beige |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | EB10 |
| Особливості | Стоп-сигнал: Зазвичай увімкнено; Атестація: MD,EMC,RED,RoHS2.1,WEEE CE,UKCA certification |
| Розташування електродвигуна | В рамі |
| Температура експлуатації | Від 0 до +40 °C |
| Ємність батареї | 14.4 Ah |
| Вага | 29.5 кг |
| Вага в упаковці | 42.5 кг |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 3 А |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Діаметр коліс | 28" |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт, ґрунтова дорога |
| Максимальна дальність пробігу, км | 100 км |
| Максимальна потужність | 500 W |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Необхідний час для повного заряду | 5 год |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 V |
| Номінальна потужність | 250 W |
| Потужність | 250 W |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1901 × 1138 × 658 |
| Розташування акумулятору | В рамі |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сидіння | Із сидінням |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий постійний магніт |
Новий відгук або коментар
Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10)
Немає в наявності
Код товару: 800014
67 701 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Революційний електровелосипед OKAI EB10 доставить вас туди, куди ви захочете. Насолоджуйтесь потужністю, запасом ходу та швидкістю електробайка, досліджуючи світ.КРУГЛИЙ ДИСПЛЕЙ — ТОЧНІ ДАНІПереглядайте статистику свого руху у високій точності. Наш круглий дисплей показує час роботи акумулятора, поточну швидкість, чи увімкнені фари, режим водіння тощо. Щоб отримати додаткову інформацію, підключіться до нашої програми через Bluetooth.ЯКІСНА ПІДВІСКА ТА ГАЛЬМА — БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІНаша передня підвіска допоможе вам з легкістю переміщатись у міських умовах. Коли міський рух стає хаотичним, наші передні та задні дискові гальма миттєво зупинять вас. 3 різні режими руху забезпечать потрібну потужність у потрібний час.ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУННовий EB10 є першим електровелосипедом, виробленим Okai. Відчуйте насолоду від поїздки незалежно від того, подорожуєте ви на роботу чи на більш довгі маршрути. Bafang M200 з максимальною потужністю 65 Нм доставить вас тихо та економно.ДИЗАЙН АКУМУЛЯТОРА ГАРМОНУЄ З ТЕХНОЛОГІЯМИ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДАВбудований акумулятор можна встановити та дістати миттєво, він підтримує загальний запас ходу до 100 км. Ергономічний передній кошик допоможе зберігати всі ваші речі.Електровелосипед EB10 розробленийс спеціально для того, щоб допомагати вам у повсякденних справах.
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/32499252863587.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/57360054702957.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/82871626443228.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/92812435063506.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/60947629297639.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/74301473146761.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/52151460258733.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/39369553177782.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/34360242993126.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/39061831496965.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/40444888370365.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/41952772486617.jpg)
![Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014] Електровелосипед OKAI Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg (EB10) [800014]](/content/images/26/390x390l80mc0/91301607156114.jpg)