платежі
по 292 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність акумулятора навушників | 360 мА·год |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth, 3.5mm jack |
| Колір | Білий |
| Конструкція мікрофону | На корпусі |
| Конструкція навушників | Повнорозмірні |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Опір | 32 Ом |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Профілі | EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Підключення | Бездротове |
| Радіус дії | 10 м |
| Регулювання гучності | Так |
| Регулятор гучності | Так |
| Роз'єм | mini-jack (3.5 мм), USB Type-C |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип елементів живлення | Літій-іонна перезаряджувана батарея |
| Тип кріплення | На |
| Тип навушників | Га |
| Час зарядки | 2. |
| Час роботи в режимі розмови | До |
| Частотна характеристика | 20 |
| Частотний діапазон мікрофону | 10 |
| Чутливість | 10 |
| Чутливість мікрофона | -4 |
| Чутливість мікрофона, дБ | -4 |
| Чутливість, дБ | 105.00 |