|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Додатково | перо з технологією EMR - електромагнітний резонанс |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове + бездротове |
| Робоча область, мм | 263 х 148 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Ні |
| Bluetooth | Так |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Вага | 0.411 кг |
| Дальність передачі даних | 10 м |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Кількість кнопок | 10 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 10 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | Wacom Pro Pen 3 (GD 20) |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 291 x 206 x 4~7 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B)
Немає в наявності
Код товару: 612003
22 249 грн
22 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розроблений для художників, які потребують універсальності, Wacom Intuos Pro Medium забезпечує плавний творчий процес. Завдяки корпусу розміром 291х206 мм і великій активній області 263х148 мм він забезпечує точність без шкоди для мобільності. Оснащений пером Wacom Pro Pen 3, настроюваними круговими клавішами ExpressKeys та бездротовим підключенням, він створений для ефективності, комфорту та безперешкодної творчості. Основні характеристики: Розмір планшета – medium, робоча поверхня 263х148 мм, товщина 4…7 мм Покращене керування та форм фактор, впровадження диску, висока чутливість до натиску, розпізнавання нахилу Прискорення роботи – кругові клавіші ExpressKey (10 програмованих клавіш), перемикач USB/Bluetooth, тактильний диск для керування лише одним пальцем Оптимізація для професійних робочих процесів — ідеально підходить для ретушування фотографій, анімації, редагування відео та 3D-моделювання. Міцність і довговічність — покращена міцність наконечників та до 16 годин автономної роботи в бездротовому режимі. Ергономіка – для правої та лівої руки Сумісність – Windows і macOS Інтерфейси – USB, Bluetooth 5.3 LE Професійне перо Wacom Pro Pen 3 можна підлаштувати для найбільш комфортної роботи. Регулюючи вагу, товщину ручки, кнопки пера та центр балансу, ви зможете знайти конфігурацію, що відповідає саме вашому стилю. Такий індивідуальний підхід до дизайну забезпечує незабутній творчий досвід. Переваги Wacom Pro Pen 3: Висока чутливість до натиску – 8 192 рівнів натиску, 3 бічні клавіші Можливість налаштування балансу ваги, різних хватів або блоківник бічних клавіш у комплекті Повна сумісність з усім асортиментом пер Wacom Покращене розпізнавання нахилу ±60° Практично відсутня затримка Без батарейок або підзаряджання Комплектація: Планшет Wacom Intuos Pro Medium Кабель USB-C — USB-A (1,8 м) Перо Wacom Pro Pen 3 (в комплекті: конусний захват, балансир, висока бічна вставка з кнопками) Аксесуари для пера: прямий захват, висока бічна вставка без кнопок, коротка бічна вставка з кнопками, коротка бічна вставка без кнопок Підставка для пера (містить всередині 5 стандартних, 3 повстяних, 2 гумових наконечника та знімач пера) Інструкція зі швидкого початку Документація Гарантійний талон
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/390x390l80mc0/29947475049064.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/80611092324547.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/91298793397017.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/43825990113131.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/37348205503011.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/61328711598074.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/45270320669569.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003] Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 M (PTK670K0B) [612003]](/content/images/26/624x390l80mc0/41128257860475.jpg)